Најдете го вашиот совршен дом во Скопје Центар: Погледнете го нашиот избор на станови за продажба и изнајмување

Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • По договор90 m²trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 19.09.2023
Izdavam stan
 • Izdavam stan

 • € 35067 m²trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.09.2023
Deloven prostor
 • Deloven prostor

 • € 50073 m²trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 03.09.2023
Potreban manji stan
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 17.08.2023
Izdavam
 • Izdavam

 • € 30049 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 10.08.2023
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • € 140 m²ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 27.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • € 140 m²ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 25.06.2023
Se izdava kuka 50m2
 • Se izdava kuka 50m2

 • MKD 8,00050 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • € 140 m²ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 03.06.2023
Se izdava opremen stan
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 29.05.2023
Se prodava stan kaj Katolicka
 • Se prodava stan kaj Katolicka

 • € 1,50056 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.03.2023
Se izdava luksuzno opremen stan vo centar
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 12.02.2023
Stan vo Skopje-Centar.
 • Stan vo Skopje-Centar.

 • По договор71 m²trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 03.11.2022
Se izdava stan vo centar
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 10.10.2022
Se izdava opremen stan
 • Se izdava opremen stan

 • По договор40 m²ednosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.09.2022
Prodavam dvosoben stan vo Centar
 • Prodavam dvosoben stan vo Centar

 • По договор66 m²dvosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 01.06.2022
studio
 • studio

 • По договор38 m²ednosoben
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 08.05.2022
Se izdava stan vo Cеntar
 • Se izdava stan vo Cеntar

 • € 20047 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 14.04.2022
Izdavanje
 • Izdavanje

 • € 25062 m²dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 14.04.2022
Скопје Центар е жив и раздвижен дел од градот, со многу опции за оние кои сакаат да изнајмат или купат стан. Со својата одлична локација и близината до главните атракции на градот, не е ни чудо зошто толку многу луѓе избираат да го направат Скопје Центар свој дом.

Ако сте на пазарот за стан во Скопје Центар, има многу опции за избор. Без разлика дали барате пријатно студио или пространа единица со три спални соби, сигурно ќе најдете нешто што одговара на вашите потреби и буџет.

Една од предностите на живеењето во Скопје Центар е удобноста што ја нуди. Со толку многу продавници, ресторани и културни атракции во близина, никогаш нема да останете без работи. Плус, областа е добро поврзана со остатокот од градот, со лесен пристап до јавниот превоз и главните патишта.

Доколку сте заинтересирани да купите стан во Скопје Центар, има неколку работи што треба да ги имате на ум. Прво, не заборавајте да работите со реномиран агент за недвижнини кој може да ве води низ процесот и да ви помогне да го пронајдете вистинскиот имот за вашите потреби. Дополнително, земете ги предвид факторите како локација, големина и удобности при изборот на вашиот нов дом.

За оние кои претпочитаат да изнајмуваат, Скопје Центар има на располагање различни опции за изнајмување. Од краткотраен престој до долгорочен закуп, можете да најдете стан кој одговара на вашите потреби и начин на живот. Само не заборавајте да го прочитате внимателно договорот за закуп и да ги разберете условите и условите пред да го потпишете на линијата со точки.

Како заклучок, ако барате стан во скопски центар, имате среќа. Со својата одлична локација, енергична атмосфера и опсег на опции за домување, Скопје Центар е совршено место за да се нарече дом. Па зошто да чекаме? Започнете ја вашата потрага уште денес и пронајдете го совршениот стан за продажба или изнајмување во Скопје Центар.
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба