Назад Сподели

Se izdava opremen stan

€ 1
Опис
Se izdava opremen stan 40 m2 vo Kapiatec kaj cveten pazar,3 kat so lift i parno.Ima dnevna so kujna i pomala,ednokrevetna soba.Pogoden za samci ili studenti
Станот
Се издава
Слободен од
01.07.2023
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Југ
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1992
Реновиран
2019
Објавен
29.05.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Naroden front 5
Expand Map
Мобилен
071563928
€ 1
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба