Назад Сподели

Se izdava stan 50m2 vo Vodno Panorama Residence

€ 600
Станот
Се издава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
26.01.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
076220538
€ 600
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба