Назад Сподели

Se izdava stan vo Centar na plostad

€ 500
Опис
Се издава комплетно реновиран стан од 75м2 на ул.Македонија над Пелистер.
Станот е на 3ти спрат со лифт и располага со голем ходник, 3 простории, голема кујна, две тераси и тоалет.
Кујната е опремена со нова бела техника (машина за садови, фрижидер, рерна и плотна).
Погоден е за деловен простор.(нотарска канцеларија, адвокат, стоматолошка ординација и сл), како и за живеење.
Повеќе информации на тел: 072310106
Станот
Се издава
Слободен од
21.09.2022
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
75 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1980
Реновиран
2022
Објавен
21.09.2022
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
ul Makedonija 112
Expand Map
Мобилен
072310106
Viber
38972310106
€ 500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба