Назад Сподели

Нов феноменален стан со 3 спални 2 бањи и 2 балкони

€ 129,999
Станот
Се продава
Слободен од
19.05.2022
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
86 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Изграден
2022
Објавен
19.05.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
козара 17
Expand Map
Мобилен
078271777
Viber
38978271777
WhatsApp
38978271777
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 129,999
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба