Назад Сподели

Se izdava stan

MKD 20,000
Опис
Izdavam stan solidno opremen,na 6 kat vo centar sproti tutunski,kaj stara rampa.Vo centa ese vkluceni smetki i internet so kablovska
Станот
Се издава
Слободен од
15.05.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
70 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1965
Реновиран
2020
Објавен
08.05.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
ul.11Oktomvri br.125
Expand Map
Мобилен
070242635
MKD 20,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба