Назад Сподели

Se prodava stan vo Kapistec

€ 100,000
Опис
Se prodava stan vo naselba Kapistec, kaj cveten paza, stanot e dvosoben so povrsina od 51m2. Poseduva dnevna so trpezarija i kujna, 1 spalna, toalet i terasa zatvorena so prozori. Ima komarnici na site prozori i na francuskiot balkon. Stanot e na 4 sprat od7 so lift. Greenjeto e so sopstveno parno na struja.Se prodava namesten.
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
51 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
14.11.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
071658797
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 100,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба