Назад Сподели

Se izdava stan vo Cеntar

€ 200
Опис
Se izdava nov dvosoben stan kaj Nova Zeleznicka. Ima kompletno uredrna kujna i kipatilo. 
Станот
Се издава
Слободен од
15.04.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
47 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
14.04.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Bul. Strasho Pindjur
Expand Map
Мобилен
079232155
€ 200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба