Se izdava iznajmuva prazen stan Skopje Centar

€ 180
Опис
Se izdava 57m2 prazen ubav, svetol stan vo Skopje -Centar,  jug orientacija, na 5 kat so lift, videofon, klima, opremeni celosno WC i Kujna, super za FIRMA ili Semejstvo, za dolg period
kontakt 077910101 ili 075837176
Станот
Се издава
Слободен од
01.04.2022
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
57 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
15.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Drenak 4
Expand Map
Мобилен
077910101
Viber
38977910101
WhatsApp
38977910101
€ 180
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба