Назад Сподели

За деловен простор

Цена по договор
Опис
Се издава стан позади универзална сала 64m2 .На први кат,комплетно реновиран(кај продавницата за велосипеди ,Вучко')
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
2
Квадратура
64 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1991
Реновиран
2022
Објавен
14.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Костурски Херои 42 Б 2
Expand Map
Мобилен
075278019
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба