Назад Сподели

Se izdava dvosoben stan vo Centar, cena 250 evra

€ 250
Опис
Se izdava dvosoben stan vo Centar pomegju Univerzalna i Kapistec, na 1 kat (ne e prizemje), vo nova zgrada. Stanot raspolaga so golema dnevna i spalna, posebna kujna i kupatilo. Stanot e polu namesten, komplet opremena kujna i kupatilo, so plakari vo sobite. Greenjeto e na gradsko parno, ima i klima ured. Stanot e svetol i topol, gleda na istok i zapad.
 
Станот
Се издава
Слободен од
24.04.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
46 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2007
Реновиран
2024
Објавен
24.04.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Hristo Smirnenski
Expand Map
Мобилен
076220544
€ 250
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба