Назад Сподели

Se izdava stan kaj klinicki centar

€ 500
Опис
Se izdava 4 soben stan na 50 divizija ( do klinicki centar). Stanot ima 3 spalni, 2 kupatila i toalet. Na 2 sprat so lift i parno. 
Станот
Се издава
Слободен од
14.09.2022
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
110 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2005
Објавен
13.09.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
50 divizija br.26
Expand Map
Мобилен
071287008
Viber
38971287008
WhatsApp
38971287008
€ 500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба