Издавам стан

Цена по договор
Опис
Издавам стан со две спални соби (77м2) и паркинг место.
се наоѓа на ул.Димче Мирчев бр.20 ( спроти МВР)
Станот
Се издава
Слободен од
01.09.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
77 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2013
Објавен
31.08.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Димче Мирчев бр.20 скопје
Expand Map
Мобилен
072204024
Viber
38972204024
WhatsApp
38972204024
Цена по договор
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба