Назад Сподели

Се издава стан за краток и подолг престој во Капиштец

€ 400
Опис
Се издава стан во Капиштец, веднаш до Заводот за рехабилитација, на убава локација под Водно, наместен и комотен, со спална со дупли кревет, детска соба со единечен кревет, дневна соба со софа на спуштање, купатило и опремена кујна. Капацитет за престој најмногу на 4 возрасни особи. Станот се издава за краток престој, за престој на неделно и месечно ниво следува попуст. За договор за неколку месеци се издава за единчена сметка со вклучени трошоци и сметки освен сметка за потрошена електрична струја.
Цената за краток престој дневно за две лица е 1800 денари, за три лица 2100 денари и за четири лица 2400 денари дневно. За повеќе од седум дена следува попуст. За издавање на месечно ниво цената е 400 евра. Идеален за престој за лица кои доаѓаат надвор од државата за туристички потреби и за бизнис престој. Станот се издава од физичко лице. Контакт телефон 078/809-276
Станот
Се издава
Слободен од
13.05.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
64 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Североисток
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1991
Реновиран
2023
Објавен
11.05.2024
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Козара 68
Expand Map
Мобилен
078809276
Viber
078809276
WhatsApp
078809276
€ 400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба