Назад Сподели

Издавам стан

€ 350
Опис
Издавам стан во Дебар маало 61м2 слободен од 1 Јули. Наместен е на прв спрат има парно. 
Станот
Се издава
Слободен од
01.07.2024
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
61 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1962
Реновиран
2023
Објавен
16.03.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Илинденска
Мобилен
075400814
Viber
076644644
€ 350
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба