Назад Сподели

Izdavam stan Debar maalo prizemje , pogoden za kancelarii

€ 700
Опис
Izdavam stan vo Debar Maalo, 90m2, prizemje, pogoden za kancelarii  700Eu
Станот
Се издава
Слободен од
16.10.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Квадратура
90 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
Ориентација
Северозапад
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1962
Реновиран
2009
Објавен
19.09.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Kole Nedelkovski
Expand Map
Мобилен
070311905
Viber
070311905
€ 700
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба