Назад Сподели

Prodavan stan 56m2 vo strog centar na Skopje

Цена по договор
Опис
 
Се продава стан од 56 м2 во строг центар на градот Скопје, на улица Митрополит Т. Гологанов бр 37, од влезот на Стоматолошки центар на Европски Универзитет - Скопје.
Станот се наоѓа на ниско приземје (погоден е за канцеларија или ординација) и е со целосно реновирана инсталација и централно греење.
Дополнително располага со 10м2 подрумски простор и паркинг место пред самата зграда.
Станот е со чист имотен лист и е веднаш вселив.
 
Цена по договор.
 
Станот
Се продава
Слободен од
14.08.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
56 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1950
Реновиран
2023
Објавен
10.08.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
ulica Mitropolit T. Gologanov br. 37-3/18
Expand Map
Мобилен
38970247329
Viber
38970247329
WhatsApp
38970247329
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба