Назад Сподели

Чаир

garsonjera
 • garsonjera

 • € 20 40 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 20.06.2023
Izdavam stan 300 eu
 • Izdavam stan 300 eu

 • € 300 60 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 18.02.2023
Се продава
 • Се продава

 • € 68,000 74 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 08.01.2023
Prodazba na stan
 • Prodazba na stan

 • € 35,000 32 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 25.10.2022
Продажба на стан
 • Продажба на стан

 • € 105,000 100 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.09.2022
Prodavam namesten stan
 • Prodavam namesten stan

 • По договор 100 m² trosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 08.09.2022
Stan na Dzon Kenedi
 • Stan na Dzon Kenedi

 • € 75,000 85 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 18.04.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба