Назад Сподели

Се изнајмува стан во Panorama Residence на Водно

Цена по договор
Опис
Се изнајмува нов стан во Panorama Residence со вкупна површина 68м2 и располага со дневна соба со кујна, две спални соби, бања и тераса.
Греењето е регулирано со приватно парно.

Станот е комплетно нов и до сега не е вселуван.

Контакт телефон:
077 651 537
Станот
Се издава
Слободен од
19.12.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
68 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
19.12.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Vodno
Expand Map
Мобилен
077 651 537
Viber
+389 77 651 537
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба