Назад Сподели

ЕФТИНО ИТНО СЕ ПРОДАВА ИДЕАЛЕН УЛТРА МОДЕРЕН СТАН НА ПРИЗЕМЈЕ ВО НАСЕЛБА ПРОЛЕТ-ЦЕНТАР ПОРАДИ РАЗВОД И ЗАМИНУВАЊЕ ВО СТРАНСТВО!!!

€ 53,000
Опис
Eftino itno se prodava idealen ultra moderen stan na prizemje vo naselba prolet-centar poradi razvod i zaminuvanje vo stranstvo!!!
Sproti igralisteto vo naselba prolet vo renoviranata zgrada na prizemje ko ke zastanes kaj cesmata za voda na igralisteto u celo prizemje renovirana zgrada...
bes agencii... i agenciski provizii.. hitno poradi razvod i zaminuvanje vo stranstvo na pecalba...
cena: 53000 evra so moznost za dogovor 

Telefon za kontakt: 071388021 Srdzan- Srle dostapen vo sekoe vreme... Samo za vas....
Станот
Се продава
Слободен од
01.10.2022
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
89 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југ
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1940
Реновиран
1975
Објавен
02.10.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
cico popovic 4
Expand Map
Мобилен
071388021
Viber
38971388021
WhatsApp
38971388021
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 53,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба