Назад Сподели

Stan za ubav zivot

€ 480
Опис
Kompletno namesten i renoviran stan za izdavanje vo Centar na Partizanska kaj krojac Angelkovski,od 85m2,so dve spalni sobi, kujna ,trpezarija,dnevna vo otvoren prostor so terasa so pogled na Vodno.Na tivka strana na 5 od 6 kata so lift ,izbor na gratsko parno ili inverteri.Parking na sporednata ulicka so POC markica,sloboden od 1.07.24.Cena 480 evra plus troshoci za struja i voda (okolu 3000 d mesecno)Se e na cekor odalecenost,samoposlugi,pazar,park,kafulinja,fakulteti.
Станот
Се издава
Слободен од
01.07.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
85 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Исток
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
2013
Реновиран
2020
Објавен
10.05.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Partizanski Odredi
Expand Map
Мобилен
071209340
Viber
071209340
WhatsApp
071209340
€ 480
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба