Назад Сподели

Se izdava celosno renoviran stan vo gradski dzid

€ 600
Опис
Se izdava stan vo Centar vo gradski dzid na 6ti sprat. Stanot e 65m2. Celosno renoviran. Sobi: Dnevna, kujna, toalet, logja, 1 spalna soba i 1 rabotna/detska soba. Stanot e so centralno greenje, ima klima, i e kompletno opremen. So stanot sleduva garaza, i mozno e registriranje na vozilo za parking mesto. 

Cena: 600€.
Станот
Се издава
Слободен од
14.01.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Квадратура
65 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
6
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1972
Реновиран
2024
Објавен
14.01.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Gradski Dzid
Expand Map
Мобилен
075449884
Viber
+38975449884
€ 600
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба