Назад Сподели

Stan vo gradba Prolece trosoben od 67m2 na 4 kat

€ 1,900
Опис
Se prodava trosoben stan vo gradba vo naselba Prolece sproti Jambo Vero. Stanot e so dve spalni kupatilo terasa. So gradsko parno. Stanot e 67m2 na 4 kat /6 kata. Ima list za predbelezuvanje.Za vseluvanje karaj na 2024 god.
Cena 1900 evra/m2
Tel.078/222-112
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
67 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
06.04.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,900
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба