Назад Сподели

СЕ ПРОДАВА СТАН 87м2 ВО КАПИШТЕЦ

€ 150,000
Опис
Се продава стан од 87 метри квадратни во КАПИШТЕЦ на ул. Народен Фронт број 33 (Спроти рестораните Воденица Мулино и Дукат). Станот е на 7ми спрат и е со јужна ориентација (кон Водно).

Цена 150.000,00 евра

КОНТАКТ:

Љубе   
Тел: 076 479 080 / 078 236 901

Марјан 
Тел: 070 387 454

е-mail: kapistec.stan@gmail.com
Станот
Се продава
Слободен од
01.03.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
87 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
7
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
1980
Објавен
03.03.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Народен фронт 33
Expand Map
Мобилен
076479080
Viber
38976479080
WhatsApp
38976479080
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 150,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба