Прекрасен наместен стан до Клинички центар

€ 300
Опис
Се издава наместен трособен стан на 100 м од главниот влез на Клинички Центар. Станот е на 1 кат со греење на струја. Станот е нов, комплетно наместен со две спални, дневна соба со трпезарија и кујна со сите елементи. Цена 300 Еур.
Станот
Се издава
Слободен од
01.05.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
68 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Нов
Изграден
2021
Објавен
19.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Владимир Назор 17
Expand Map
Мобилен
38978445948
€ 300
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба