Назад Сподели

Стан во Капиштец/Kapishtec 96м2/

€ 1,370
Опис
Продавам четворособен стан во Капиштец 96м2 спроти Завод за запослување/Ортопедски завод, зграда со фасадна цигла, на 9/16кат, североисточна ориентација, со поглед накај паркот. Зградата е со еден влез и три лифтови. Станот располага со голем салон со трпезарија и балкон, кујна со лоѓија, 3 спални (едната е со француски балкон), бања (со прозор) и WC со туш. Станот е комфорен, удобен и со прекрасен распоред.
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
96 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
На кој спрат
9
Лифт
Да
Состојба
Стар
Реновиран
1990
Објавен
09.05.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Васил Ѓоргов 32
Expand Map
Мобилен
078223351
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,370
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба