Назад Сподели

Stan vo Skopje-Centar.

Цена по договор
Опис
Naselba Prolet do novata autobuska i železnička na prv sprat. Blizu školo ,gradinka, supermarketi, benzinska, centar.71 mk2 so predvideno renoviranje i dogradba od 16 mk2. Podrum 11 mk2.
Станот
Се продава
Слободен од
05.11.2022
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Квадратура
71 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југозапад
На кој спрат
1
Лифт
Не
Состојба
Стар
Објавен
03.11.2022
Адреса
Strašo Pindzur 11
Expand Map
Мобилен
075726802
Viber
38975726802
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба