Назад Сподели

Празен стан за канцеларии

Цена по договор
Опис
150 квадрати
Празен
На 5 кат
Погоден за канцеларии
Станот
Се издава
Слободен од
21.09.2023
Соби
petsoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
150 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
1974
Реновиран
2016
Објавен
20.09.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Даме Груев 5 вл 8 стан 17
Expand Map
Мобилен
070268572
Viber
38970268572
WhatsApp
38970268572
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба