Назад Сподели

Se izdava kompletno namesten stan na plostad Makedonija

€ 400
Опис
Se izdava kompletno namesten stan na plostad Makedonija, nad restoran Pelister, na prvi sprat. Pogoden i za deloven prostor. 52 m2. 
Станот
Се издава
Слободен од
14.09.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
52 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Север
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1961
Реновиран
2021
Објавен
07.09.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
070 383 930
Viber
38970383930
WhatsApp
38970383930
€ 400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба