Назад Сподели

Продавам еднособен стан 33м2 на плоптад Филип втори

€ 90,000
Опис
Продавам стан од 33 м2 и подрум 7м2 во строг центар, во склоп на хотелот Стон Бриџ, со поглед на камени мост и плоштад Филип втори
Станот
Се продава
Слободен од
01.10.2024
Соби
ednosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
33 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Да
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1959
Реновиран
2001
Објавен
13.04.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Кеј Димитар Влахов 13 1/4
Expand Map
Мобилен
070350374
Viber
38970350374
WhatsApp
38970350374
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 90,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба