Назад Сподели

Deloven prostor

€ 500
Опис
Se izdava trosoben stan od 70 metri kvadratni vo strogiot centar na gradot ,vednash do Gradska bolnica,kako deloven prostor.
Stanot ima 3 posebni sobi,kujnichka i toalet.Se naogja na prizemje.Podrumot e isto taka  moze da se koristi kako magacinski prostor,Golem e i suv.
Za poveke informacii obratete se na ☎️  070 444 344,Blagorodna 
Станот
Се издава
Слободен од
01.09.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
73 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Југоисток
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1960
Реновиран
2022
Објавен
03.09.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
11 Oktomvri 19
Expand Map
Мобилен
070 444 344
Viber
38970444344
WhatsApp
38970444344
€ 500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба