Назад Сподели

Изнајмувам апартман на краток престој ГТЦ

MKD 1,200
Опис
Изнајмувам апартман за краток престој. Локација Центар ГТЦ. Цена 1200 денари за 3 часа, а за ноќевање 1800 денари. Контакт 078449988
Станот
Краток престој
Слободен од
16.08.2022
Соби
garsonjera
Спални
2
Бањи
1
Квадратура
42 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Објавен
15.08.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Кеј 13ти Ноември
Expand Map
Мобилен
078449988
Viber
38978449988
Услови за заем
Износ на кредитот
MKD
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
MKD 1,200
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба