Назад Сподели

Продавам стан во Центар, позади трговскиот Буњаковец

€ 180,000
Опис
Трособен стан на 3 спрат, во нова зграда, позади трговскиот Буњаковец. Станот се продава со вградениот намештај (кујна, гардероби), а греењето е на струја (ГРЕЕ Системи). Големината на станот е 78м2 и 6 м2 затворен балкон. 
Станот
Се продава
Слободен од
30.11.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
81 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Нов
Објавен
17.11.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Владимир Полежиновски 9
Expand Map
Мобилен
076369108
Viber
076369108
WhatsApp
076369108
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 180,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба