Назад Сподели

Se izdava stan,povolen za kancelarii

Цена по договор
Опис
se izdava stan ,visoko prizemje pogodan za ziveenje,za kancelarii,posloven prostor,ordinacija .Se naoga do Bugarska ambasada.Sloboden za vseluvanje od 1.dekemvri .Cena po dogovor.
Станот
Се издава
Слободен од
01.12.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
96 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Исток
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Изграден
1985
Реновиран
2005
Објавен
08.11.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
072711120
Viber
072711120
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба