Назад Сподели

Се издава стан во Центар

€ 400
Опис
Се издава стан во непосрeдна близина на ОУ Песталоци -Центар. Станот е со ориентација југ-север. Комплетно опремен, располага со 1 спална соба, дневна, посебна кујна со трепезарија, бања и балкон. Централно греење, клима уред.

Контакт: 078489550 Гроздан
Станот
Се издава
Слободен од
23.03.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
3
Лифт
Не
Состојба
Реновиран
Објавен
22.03.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Никола Тримпаре 20/10
Expand Map
Мобилен
078489550
Viber
078489550
WhatsApp
078489550
€ 400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба