Назад Сподели

Изнајмување на стан, во кула, Строг Центар во Скопје, кај Републичко Собрание

€ 390
Опис
Љупчо П., 071258465 Изнајмување на стан, во кула, Строг Центар во Скопје, кај Републичко Собрание, 11 Октомври 18/49, се изнајмува наместен и целосно опремен стан на 12 кат. Стан 90 м2, со 2 спални, дневна, трпезарија, кујна, остава, купатило, гостинско ВЦ, ходници со плакари, логија, термопан прозирци и комарници, домофон, клима, централно парно, кабелска ТВ, интернет. цена 390 е/месец. месечни комунални сметки - закупец.
Станот
Се издава
Слободен од
10.01.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
90 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
12
Лифт
Да
Состојба
Реновиран
Изграден
1970
Реновиран
2022
Објавен
09.01.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
11 Октомври 18/49
Expand Map
Мобилен
071258465
Viber
38971258465
€ 390
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба