Назад Сподели

Стан за краток престој и ноќевање

MKD 1,500
Станот
Краток престој
Слободен од
20.03.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
65 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Северозапад
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2016
Реновиран
2020
Објавен
20.03.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Загребска 7а - 8ц
Expand Map
Мобилен
076669534
Viber
+38976669534
Услови за заем
Износ на кредитот
MKD
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
MKD 1,500
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба