Назад Сподели

Стан за краток престој

€ 20
Опис
Се издава стан за краток престој во Центар.
Станот располага со кујна,дневна,трпезарија,тоалет,тераса и две спални соби
Станот
Краток престој
Слободен од
18.05.2024
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
69 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
5
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
16.05.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Владимир Пулежиновски бр.9
Expand Map
Мобилен
075 215 588
Viber
075 215 588
WhatsApp
075 215 588
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 20
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба