Назад Сподели

Станови Аеродром - Вашиот идеален дом Ве чека

Ако сте на пазарот за нов дом, Скопје Аеродром е одлично место за почеток на вашето пребарување. Оваа барана локација во Скопје нуди разновидни нови и користени станови за продажба и изнајмување, кои се задоволуваат за различни потреби и буџети.

За оние кои бараат нов стан, во скопски Аеродром има многу модерни објекти кои нудат најсовремени удобности и капацитети. Овие апартмани се совршени за млади професионалци или семејства кои бараат удобен и стилски дом со сите најнови карактеристики.

Ако сте со буџет или преферирате потрадиционален стил, има и многу користени станови за продажба и изнајмување во Скопје Аеродром. Овие станови може да бараат некои реновирања или надградби, но тие можат да понудат уникатно и шармантно искуство за живеење.

Без разлика дали барате нови или користени станови, Скопје Аеродром нуди низа опции во однос на големината и распоредот. Од пријатни студија до пространи апартмани со три спални соби, сигурно ќе најдете дом кој одговара на вашите барања.

Во однос на локацијата, Скопје Аеродром е погодна и достапна област со лесен пристап до главните транспортни линии. Ова го прави идеална локација за оние кои работат или студираат во центарот на градот или за оние кои треба да патуваат до други делови од градот.

Кога станува збор за удобностите, многу од новите и користените станови во Скопје Аеродром нудат низа објекти кои задоволуваат различни потреби. На пример, некои апартмани може да имаат фитнес центар, базен или игралиште за деца.

Генерално, Скопје Аеродром е одлична локација за разгледување доколку барате нови и користени станови за продажба и изнајмување во Скопје. Со својот опсег на опции за домување, погодна локација и модерни удобности, има по нешто за секого. Па зошто да не ја започнете вашата потрага денес и да го пронајдете вашиот дом од соништата во Скопје Аеродром!
Продавам стан
 • Продавам стан

 • € 140 84 m² cetirisoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 18.03.2024
Барам стан за канцеларија
 • Станот
  Се издава
 • 07.01.2024
Kupuvam Garsonjera
 • Станот
  Се продава
 • 17.12.2023
izdavanje
 • izdavanje

 • € 400 60 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
 • 10.12.2023
Baram mal stan ili garsonjera
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 15.10.2023
Се бара за изнајмување стан до 130 евра
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 08.10.2023
стан за краток престој
 • Станот е за
  Краток престој
 • 26.07.2023
издавам стан за краток престој
 • Станот е за
  Краток престој
 • 16.07.2023
Se prodava Stan
 • Se prodava Stan

 • € 60 32 m² ednosoben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 14.07.2023
Мичурин
 • Мичурин

 • € 144,000 120 m² poveke-soben
 • Станот
  Се продава
  Локација
 • 10.07.2023
Se izdava stan vo Micurin
 • Se izdava stan vo Micurin

 • € 350 68 m² trosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 07.07.2023
Garsonjera
 • Garsonjera

 • € 55,000 29 m² garsonjera
 • Станот
  Се продава
 • 09.12.2022
Kratok prestoj STAN vo Micurin
 • Kratok prestoj STAN vo Micurin

 • € 30 122 m² trosoben
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 21.05.2022
Dneven prestoj
 • Dneven prestoj

 • € 20 32 m² garsonjera
 • Станот е за
  Краток престој
  Локација
 • 20.04.2022
Izdavam stan vo aerodrom
 • Izdavam stan vo aerodrom

 • По договор 59 m² dvosoben
 • Станот
  Се издава
  Локација
 • 14.04.2022
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба