Назад Сподели

IZDAVAM STAN NA TOP LOKACIJA

€ 350
Опис
Izdavam nov kompletno namesten stan vo Debar maalo, ul Kosturski Heroi. Nova gradba , prv kat, lift, 50 m2. Stanot raspolafa so dnevna, kujna, spalna soba, hodnik , kupatilo i terasa.Cena po dogovor. Informacii Tel : 071/400-330 ili vo poraka
Станот
Се издава
Слободен од
01.03.2023
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
50 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Запад
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2017
Објавен
05.02.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Kosturski Heroi 3B
Expand Map
Мобилен
071400330
Viber
38971400330
€ 350
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба