Назад Сподели

Канцелариски простор

€ 900
Опис
Се Изнајмува
Стан 107 квадрати за канцелариски простор во населба Капиштец на први кат со поглед кон улица нова зграда
Станот
Се издава
Слободен од
01.04.2024
Соби
cetirisoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
107 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2020
Објавен
11.04.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
070 377 641
Viber
070 377 641
WhatsApp
070 377 641
€ 900
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба