Се продава стан од 114м2 во Центар

€ 159,000
Опис
Продавам конфорен стан од 114м2 на одлична локација во Капиштец веднаш до трговскиот Беверли. Станот се наоѓа на 3ти спрат од вкупно 7 спрата со лифт. Опкружен со паркови и зеленило во близина на градинка и школо.Ориентацијата на станот е исток-запад. Има одличен распоред, со 3 спални соби, голема дневна, терпезарија, кујна, остава, едно купатило и едно гостинско веце. Станот располага со голема тераса од 20м2 и уште еден француски балкон од 2м2. Станот располага и со функционален подрум од 3м2. Станот е во одлична состојба, потребно е само да се сменат прозорите бидејќи се стари.
За повеќе информации:
Јелена: 070/221-130
Бранко: 070/269-598
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
3
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
114 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Да
Ориентација
Исток
На кој спрат
3
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
09.05.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Народен фронт
Мобилен
070221130
Viber
38970221130
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 159,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба