Назад Сподели

Nov stan vo gradba od 94m2 na 1 kat Vodno

Цена по договор
Опис
Se prodava nov stan vo gradba od 94m2 na 1 kat so lift i sopstveno greenje na split sistem. Stanot ima dve splani i dva toaleta. Se naoga na ul. Slavejko Arsov za vseluvanje mart 2023 god.Gradbata e visoko kvaliteno energetska efikasost.
Cena 1650 evra/m2 so platen danok i agencija
Tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
2
Квадратура
94 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
06.04.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Славејко Арсов
Expand Map
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба