Назад Сподели

Se iznajmuva stan vo Kapistec!

Цена по договор
Опис
Se iznajmuva studio 36 m2 vi Kapistec za podolg period. Bez prisustvo na agnci za posteduvanje. Tel za kontakt 075 265 722
Станот
Се издава
Слободен од
23.04.2022
Соби
garsonjera
Спални
1
Бањи
1
Квадратура
36 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
Ориентација
Запад
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
2003
Реновиран
2015
Објавен
23.04.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Vodnjanska
Expand Map
Мобилен
075265722
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба