Назад Сподели

Stan vo gradba od 133m2 Dupleks na 1i 2 kat Centar

€ 1,700
Опис
Se prodava stan vo gradba vo Centar pozadi TC Bunjakovec vo blizina na Mlin balkan. Stanot e dupleks 55m2 na 1 kat i 77m2 na vtori kat. Posto stanot e vo gradba moze i po vas izbor da se napravi okolu organizacijata na prostorot. Isto ima i parking mesto od 7000 evra.Ima list za predbelezuvanje isto taka moze i kredit da se podigne stanben.
Cena 1700 evra/m2
Tel. 078/222-112
Станот
Се продава
Соби
cetirisoben
Спални
3
Квадратура
133 m²
Гаража/Паркинг
Да
Подрум
Не
На кој спрат
1
Лифт
Да
Состојба
Во изградба
Објавен
06.04.2023
Мобилен
078222112
Viber
38978222112
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 1,700
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба