Назад Сподели

Se izdava luksuzno opremen stan vo centar

€ 700
Опис
Se izdava kompletno opremen luksuzen stan vo centar do Vero Jumbo.
60m2, 7mi kat so dva lifta, dve spalni sobi, kompletno opremena kujna, dneven prestoj, toalet I terasa.
Gradsko centralno greenje I klima inverter.
Cena 700 Eur + tekovni trosoci.

Kontakt tel.
079 369 968 Loreta
075 289 960 Robert
Станот
Се издава
Слободен од
12.02.2023
Соби
trosoben
Спални
2
Бањи
1
Балкони
1
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
На кој спрат
7
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2022
Објавен
12.02.2023
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Bulevar Koco Racin 3/50
Expand Map
Мобилен
079369968
Viber
38979369968
€ 700
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба