Назад Сподели

Се продава стан во Центар, 66м2 во добра состојба

Цена по договор
Опис
Се продава стан во Центар, на улицата Мирче Оровчанец 7А веднаш до Партизанска. Станот располага со пространа дневна со трпезарија, кујна, две спални соби, бања, гостинско вц и тераса со механизам за затворање. Вкупната квадратура на станот е 66м2. Чист и уреден имотен лист. Станот се наоѓа на поткровје во релативно понова зграда и во добра состојба. Се продава со мебелот внатре или без, со договор. Во непосредна близина на Универзалната Сала. Сите заинтересирани може да не контактираат на 071422988. 
Станот
Се продава
Слободен од
08.09.2022
Соби
dvosoben
Спални
2
Бањи
2
Балкони
1
Квадратура
66 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југоисток
Лифт
Не
Состојба
Стар
Изграден
2005
Реновиран
2012
Објавен
08.09.2022
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Мирче Оровчанец 7А
Expand Map
Мобилен
071422988
Viber
38971422988
WhatsApp
38971422988
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
Цена по договор
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба