Назад Сподели

Se prodava stan 86m2 vo Park Residence

€ 180,600
Станот
Се продава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
86 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Североисток
На кој спрат
2
Лифт
Да
Состојба
Стар
Објавен
07.02.2023
Греење
  • Градско парно
  • Сопствено парно
  • На струја
  • На дрва
  • Соларно
  • Друго
Адреса
Centar
Expand Map
Мобилен
076220538
Viber
38976220538
WhatsApp
38976220538
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 180,600
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба