Назад Сподели

SE IZDAVA STAN...

€ 400
Опис
SE IZDAVA NOV STAN OD 60 M2 NA 2- KAT POZADI OLIMPISKIOT BAZENT STANOT E PRAZEN TEL. 070 324 179
Станот
Се издава
Соби
dvosoben
Спални
1
Бањи
1
Балкони
1
Квадратура
60 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
Лифт
Да
Состојба
Нов
Изграден
2023
Реновиран
2023
Објавен
19.03.2024
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Мобилен
070324179
€ 400
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба