Назад Сподели

Premium penthouse duplex in the heart of Skopje, ready for new owners.

€ 500,000
Опис
Premium penthouse duplex in the heart of Skopje, ready for new owners.
 
Станот
Се продава
Слободен од
01.12.2022
Соби
poveke-soben
Спални
4
Бањи
2
Балкони
2
Квадратура
200 m²
Гаража/Паркинг
Не
Подрум
Не
Ориентација
Југ
На кој спрат
4
Лифт
Да
Состојба
Стар
Изграден
1940
Реновиран
2002
Објавен
06.12.2022
Греење
 • Градско парно
 • Сопствено парно
 • На струја
 • На дрва
 • Соларно
 • Друго
Опрема
 • AM/FM Радио
 • Апарат за кафе/чај
 • Биде
 • Даска за пеглање
 • Интернет
 • Кабелска Телевизија
 • Када
 • Клима
 • Кујнски додатоци и садови
 • Маси и столови
 • Машина за перење алишта
 • Машина за садови
 • Машина за сушење
 • Микробранова печка
 • Пегла
 • Телевизор
 • Тостер
 • Туш кабина
 • Фен за коса
 • Фрижидер
 • Шпорет
Адреса
Maksim Gorki 15
Expand Map
Мобилен
070215183
Viber
38970215183
WhatsApp
17865312077
Услови за заем
Износ на кредитот
Рок на отплата
години/месеци
Каматна стапка
%
Прв датум на плаќање
Ресетирај
Плаќања
Пополнете го формуларот и кликнете на „Пресметај“
Распоред на амортизација
€ 500,000
Контактирај преку:
Регистрација или најава
---------
За веќе постоечки корисник
Search for a city or select popular from the list
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.

Листа за споредба

Не се додадени огласи за споредба